1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy o 18:00.

2. Comiesięczne spotkanie formacyjne małżeństw dziś o 16:00. 

3. Przy wyjściu z kościoła można dziś nabyć bardzo ładne i starannie wykonane parafialne koszulki oraz torby na ramię i kubki termiczne. Przedmioty te zostały specjalnie zaprojektowane dla naszej parafii. Na pewno bardzo przydadzą się w letnich miesiącach i w naszych podróżach. Cały dochód z tej sprzedaży wspiera remont schodów wejściowych naszego kościoła. 

4. Dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe zapraszamy na pielgrzymkę w najbliższy piątek, 14 czerwca. Udamy się do Sanktuarium św. Rodziny w Miedniewicach i do Świnic Warckich - miejsca chrztu św. Faustyny. Jak zawsze czekają nas także inne atrakcje. Wyjazd jest o 7:30. Koszt pielgrzymki to 120 zł. Zapraszamy też chętnych rodziców. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i telefonicznie; można się również zgłosić u katechetów na Librusie.

5. Już w najbliższą sobotę piknik charytatywny i plenerowy koncert zespołu niemaGOtu. Na dużej scenie wystąpią także nasi mniejsi ale niemniej ważni artyści - lokalne chóry i schole parafialne i szkolne. Koncertowi towarzyszy duża akcja charytatywna służąca wsparciu Hospicjum Domowego działającego przy parafii św. Zygmunta na Bielanach. Zapraszamy!

6. Zapowadamy, że Msza św. dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego będzie w czwartek, 20 czerwca o godz. 18:00.

7. Polecamy prasę katolicką: jest Niedziela Gość Niedzielny oraz numer specjalny Gościa poświęcony Historii Kościoła.